Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 10 Metallbollar LED
Rek. pris 89 kr
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

10 Metallbollar LED
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med metallbollar med varmvita LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 0,9 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,081 kg |
| Kabellängd | 3 m |

