Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 10L Amber LED
fr.416 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

10L Amber LED
416 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med tio st amberfärgade LED-ljus. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber/Svart, Amber/Svart/Vit |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Inomhus |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 4,5 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 0,75 kg |
| Kabellängd | 10 m |

