Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Cluster Frostad IP44
fr.314 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Cluster Frostad IP44
314 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med frostade LED-ljus.
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket dekorativ med sitt varma ljus!
Katarina Verifierad köpare
för 4 år sedanJättefint varmt ljus!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Längd | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 30 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Energieffektivitet | E, F |
| Antal Ljuskällor | 400, 600, 800 st |
| Vikt | 0,42, 0,59, 0,75 kg |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |

