Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Frostad Topp 12,64 m
fr.229 kr
Välj variant

Frostad Topp 12,64 m
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga för utomhusbruk från Gnosjö Konstsmide som har 80 st LED-lampor med frostad topp. Slingan är 12,64 m lång och har 10 m lång anslutningssladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga för utomhusbruk från Gnosjö Konstsmide som har 80 st LED-lampor med frostad topp. Slingan är 12,64 m lång och har 10 m lång anslutningssladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,045 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Längd | 12,64 m |
| Kabellängd | 10 m |
| Kabelfärg | Vit |
| Energieffektivitet | G |
