Ljusslinga Gnosjö Konstsmide med Snöflingor i Metall
Rek. pris 129 kr
fr.104 kr
Se priset!
Välj variant

med Snöflingor i Metall
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st metallsnöflingor med varmvita LED-lampor.
Recensioner
Lars FVerifierad köpare
för 4 månader sedanHel ok lyse
LoKaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin sljusslinga i koppar, passade perfekt till mitt jularrangemang!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Guld, Koppar |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Stål |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 0,9 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,15 kg |
| Kabellängd | 0,3 m |

