Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Micro-LED med Timer20L, Varmvit/Koppar
Rek. pris 99 kr
72 kr
Se priset!

Micro-LED med Timer
20L, Varmvit/Koppar
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med amberfärgade ljus och timer på sex timmar.
Recensioner
Lena NVerifierad köpare
för 1 år sedanMysig, nätt slinga med mycket varmt sken. Motsvarade helt förväntningarna. Är man ute efter ett varmt uttryck så är koppartråden ett extra +. Vi kombinerade slingan med gardiner i jute i sex fönster i vår gamla snickarbod som vi gjort om till festlokal.
+ Tre fasta lägen för olika ljusstyrka
- Har inte hittat någon?
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1460-160 |
| Färg | Koppar |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Koppar |
| Ljustemperatur | 2100~2200 K |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1,9 m |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7318301460168 |

