Ljusstake Star Trading AbbeRöd
279 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
ABBE vit BO
Batteridriven bågformad adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. LED lampor som lyser fint och skapar julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 139-05 |
| Färg | Rød |
| Sockel | Fast |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventstake |
| Vikt | 0,52 kg |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 45 mm |
| Diameter | 460 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Wood,Plastic |
| Serie | ABBE |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 460 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482070722 |




