Ljusträd Gnosjö Konstsmide Träd H150
1 259 kr
804 krSpara 36 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart dekorationsträd från Gnosjö Konstsmide med 240 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Svart dekorationsträd från Gnosjö Konstsmide med 240 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Britt-LouiseVerifierad köpare
för 2 år sedanAnita Verifierad köpare
för 6 år sedanLjusträdet pryder sin plats i trädgården. Det står stadigt trots att det blåst mycket. Jag är jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3386-700 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7318303386701 |

