Metaljulgran Nordic Winter 120 cm med 130 st LED-Lampor
469 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metaljulgran Nordic Winter 120 cm med 130 st LED-Lampor är en vacker och elegant, svart metalljulgran med 130 st varmvita LED-lampor. Det går snabbt och enkelt att montera den. Granen levereras hopfälld och fälls ut och fästs i marken med de påsvetsade jordankarna. Sedan ansluter du den till ett 230V-eluttag, och den vackra julgranen kommer vara en fröjd för ögat hela julen.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Metaljulgran Nordic Winter 120 cm med 130 st LED-Lampor är en vacker och elegant, svart metalljulgran med 130 st varmvita LED-lampor. Det går snabbt och enkelt att montera den. Granen levereras hopfälld och fälls ut och fästs i marken med de påsvetsade jordankarna. Sedan ansluter du den till ett 230V-eluttag, och den vackra julgranen kommer vara en fröjd för ögat hela julen.
Övrigt
- Typ: Julgran i metall
- Material: metall
- Höjd: 120 cm
- Bredd: 78 cm
- LED-lampor: 130 st
- Godkänd: CE, RoHS
- Typ: Julgran i metall
- Material: metall
- Höjd: 120 cm
- Bredd: 78 cm
- LED-lampor: 130 st
- Godkänd: CE, RoHS
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-040 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Höjd | 1200 mm |
| Antal Ljuskällor | 130 st |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 780 mm |
| EAN-nr | 5705858710921 |








