Plastgran Gnosjö Konstsmide med Dekoration 1208-010
Rek. pris 289 kr
229 kr
Se priset!

med Dekoration 1208-010
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plastgran från Gnosjö Konstsmide med dekoration och ljusslinga med 10 st varmvita LED-lampor. 3 m anslutningssladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Plastgran från Gnosjö Konstsmide med dekoration och ljusslinga med 10 st varmvita LED-lampor. 3 m anslutningssladd.
Recensioner
BoVerifierad köpare
för 4 månader sedanallt väl nöjd
+ hel ok
- helt ok
PerVerifierad köpare
för 4 månader sedanLiten julgran av plast
EvaVerifierad köpare
för 2 år sedanProdukten motsvarade inte mina förväntningar. Ljusslingans kabel var överdimensionerad och blev alltför synlig i grenverket. Dekorationerna var dock fina.
MatsVerifierad köpare
för 2 år sedanRiktigt fin gran Både kulor och glitter till Behändigt format Bra pris Snabb leverans
Inga HVerifierad köpare
för 4 år sedanFör få dekorationer till den
Gun RenströmVerifierad köpare
för 4 år sedanVackert gröna barr, fin design,lagom stor
Marcus HVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket nöjd med produkten
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1208-010 |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 0,068 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgran |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 580 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Bredd | 3300 mm |
| EAN-nr | 7318301208012 |
