Utomhusdekoration Star Trading Sphere Klot B/O
fr.224 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sphere Klot B/O
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Sphere |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Kabellängd | 1 m |
| Antal Ljuskällor | 64, 88, 104 st |
| Höjd | 440, 540, 640 mm |
| Vikt | 0,6, 0,38, 0,51 kg |
| Bredd | 300, 400, 500 mm |
| Djup | 300, 400, 500 mm |
| Diameter | 300, 400, 500 mm |
