Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1600-02 LED BatteriljusØxH: 76x140 mm
Rek. pris 379 kr
301 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
140 mm

1600-02 LED Batteriljus
ØxH: 76x140 mm
301 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1600-02 LED är ett gräddvitt LED-ljus med varmvitt sken och en timer på 5 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1600-02 LED är ett gräddvitt LED-ljus med varmvitt sken och en timer på 5 h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1601-115 |
| Färg | Gräddvit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 0,32 kg |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 1,5 V |
| Bredd | 76 mm |
| Djup | 76 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318306011150 |

