Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1610-13 LEDØxH: 76x114 mm
Rek. pris 439 kr
357 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
114 mm
BatteriadapterBatteriadapter Gnosjö Konstsmide Cx2 IP20
159 kr
1610-13 LED
ØxH: 76x114 mm
357 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1610-13 LED är ett gräddvitt LED-ljus med varmvitt sken och en timer på 5 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide 1610-13 LED är ett gräddvitt LED-ljus med varmvitt sken och en timer på 5 h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1610-115 |
| Färg | Gräddvit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 114 mm |
| Vikt | 0,24 kg |
| Bredd | 76 mm |
| Djup | 76 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 1,5 V |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318306101158 |

