Vaxljus Gnosjö Konstsmide Micro-LED 1824-26 2xAA BatteriljusVit, ØxH: 50x152 mm
Rek. pris 399 kr
377 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
152 mm

Micro-LED 1824-26 2xAA Batteriljus
Vit, ØxH: 50x152 mm
377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus Gnosjö Konstsmide Micro-LED 1824-26 2xAA är ett LED-vaxljus med micro-LED och en timer på 4/8 h. Det drivs av 2xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide Micro-LED 1824-26 2xAA är ett LED-vaxljus med micro-LED och en timer på 4/8 h. Det drivs av 2xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1825-190 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 152 mm |
| Vikt | 0,135 kg |
| Ljustemperatur | 2100-2300 K |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 1,5 V |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318301825196 |
