Bänkbelysning Beslag Design Evosmally LED
370 kr
295 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbelysning från Beslag Design för montering under överskåp. Inga synliga dioder, döljer alla kablar, enkel montering.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bänkbelysning från Beslag Design för montering under överskåp. Inga synliga dioder, döljer alla kablar, enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 972866 |
| Färg | Rostfri Look |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 16 mm |
| Längd | 206 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Rostfritt stål/Plast |
| Produkttyp | Köksbelysning |
| Bredd | 72 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7316189728660 |

