Bänkbelysning Beslag Design Menfi LED
330 kr
263 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbelysning från Beslag Design för montering under överskåp. Inga synliga dioder, döljer alla kablar, enkel montering.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bänkbelysning från Beslag Design för montering under överskåp. Inga synliga dioder, döljer alla kablar, enkel montering.
För att kunna använda dimmerfunktion så behövs förutom drivdon även en fjärrstyrd dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 99103 |
| Färg | Rostfri Look |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 112 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Rostfritt stål/Plast |
| Produkttyp | Köksbelysning |
| Bredd | 131 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316189910300 |


