Bänkbelysning Beslag Design Mini Corner Touch
fr.499 kr
fr.399 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Touchdimmer med tre lägen: av, halv styrka och full styrka. Bänkbelysningen kan seriekopplas upp till 1,5 m i master/slave-konfiguration.
OBS! Drivdon måste köpas till, finns som tillbehör.
OBS! Drivdon måste köpas till, finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Effekt/prestanda | 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 26,5 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Bredd | 26,5 mm |
| Längd | 600, 900 mm |




