Bänkbelysning Beslag Design Mini Corner
fr.332 kr
fr.263 krSpara 21 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbelysning i två längder som monteras enkelt med medföljande beslag. Kan seriekopplas i master/slav-konfiguration.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bänkbelysning i två längder som monteras enkelt med medföljande beslag. Kan seriekopplas i master/slav-konfiguration.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4, 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 26,5 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Bänkbelysning |
| Bredd | 26,5 mm |
| Längd | 450, 600, 900 mm |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Serie | Mini Corner |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Ja |



