LED-belysning Beslag Design Polar SE SMD
fr.1 349 kr
fr.1 079 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Polar SE SMD
1 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Polar SE är en mycket tunn LED-belysning av aluminium som är perfekt att sätta under köksskåp och hyllor. Med sin fasta installation i direktkontakt med väggen blir det enkelt att fästa bakom t.ex. skåpet och du undviker onödig håltagning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Polar SE är en mycket tunn LED-belysning av aluminium som är perfekt att sätta under köksskåp och hyllor. Med sin fasta installation i direktkontakt med väggen blir det enkelt att fästa bakom t.ex. skåpet och du undviker onödig håltagning.
Polar SE använder den senaste LED-tekniken och har inga synliga dioder. Polar SE SMD levereras med en särskild fördelare som gör det möjligt att ansluta Polar SE SMD (master) med andra Polar SE (slave) enheter. Detta gör att du kan skapa uppsättningar av Polar SE där alla enheter länkas tillsammans med en dimbar av/på-sensor på Polar SE SMD.
Anslutningskabel: 2000 mm.
Anslutningskabel: 2000 mm.
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSupernöjd över produkten. Gav bra ljus och gillade hur smäcker designen är! Extra plus över att ljuset var dimbart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Nickel, Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Polar |
| Produkttyp | Bänkbelysning |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 5 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 190 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 70 mm |
| Ljusflöde | 65, 65 lumen |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
