Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna
Rek. pris 356 kr
fr.302 kr
Se priset!
Välj variant

Home Luna
302 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna är en praktisk belysning för montering under bänkskåp. Denna armatur är anpassad för utanpåliggande montage och den levereras med 1,8 m anslutningssladd, kabeladapter (10 cm) och adapter. Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller adapter, dock max 12 st. Armaturen har strömbrytare och dimmer och den är dubbelisolerad.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna är en praktisk belysning för montering under bänkskåp. Denna armatur är anpassad för utanpåliggande montage och den levereras med 1,8 m anslutningssladd, kabeladapter (10 cm) och adapter. Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller adapter, dock max 12 st. Armaturen har strömbrytare och dimmer och den är dubbelisolerad.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 2 månader sedanHade en likadan armatur tidigare sen många år. Därför blev jag glad att kunna hitta en likadan.
+ Snabb leverans, rimligt pris
Bo-LennartVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabbt och enkelt. Jag återkommer snart igen. :-)
L.O.K.Verifierad köpare
för 2 år sedanKjell FVerifierad köpare
för 2 år sedanAllt enligt förväntan!
KentVerifierad köpare
för 5 år sedanLagom storlek bra pris lätt att hitta på websidan suveränt bra med dimmer
+ Bra
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 7, 10, 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Underskåpsarmatur |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Luna |
| Produkttyp | Underskåpsarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 53 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 29 mm |
| Längd | 424, 609, 909 mm |
| Vikt | 0,52, 0,68, 0,93 kg |
