Underskåpsarmatur SG ARMATUREN Chef Vit 33000 K
Rek. pris 2 265 kr
1 596 kr
Se priset!
Vald variant
Ljustemperatur (K):
3000

Chef Vit 3
3000 K
1 596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Chef Vit 3x5W LED 3000K IP21 KL.II. Ra>90 SDCM:2. 50.000h (L70/B50). 1080lm ut
Underskåpsarmatur i vitlackerad plåt med integrerad strömbrytare. Dubbelhäftande tejp på undersidan för att förenkla montage. Utbrytningsöppningar i armatuhuset för utanpåliggande kabel. Snabbkopplingsplint klar för vidarematning. Dimbar med bakkantsstyrd dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7509316 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Tillverkarens Art.Nr. | 391057 |
| Vikt | 1,777 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 30 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 828 mm |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Chef |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Underskåpsarmatur |
| Bredd | 75 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7021983910578 |


