Bländskydd Beslag Design LED LD8101
285 kr
Beskrivning
Bländskydd Beslag Design LED LD8101 passar alla Beslag Designs Led-strips med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973512 |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Bländskydd |
| Djup | 16 mm |
| Djup | 16 cm |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 16 mm |
| Bredd | 16 cm |
| EAN-nr | 7316180004756 |

