LED-profil Beslag Design Apex med Bländskydd
279 kr

Apex med Bländskydd
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Apex är en infälld LED-profil som går att placeras både vertikalt och horisontellt. Passar väl in i allt från köksskåp och lådor, vitrinsskåp och garderober. Profilen anpassas med olika ändavslut beroende på om den används för genomgående spår eller ej.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Apex är en infälld LED-profil som går att placeras både vertikalt och horisontellt. Passar väl in i allt från köksskåp och lådor, vitrinsskåp och garderober. Profilen anpassas med olika ändavslut beroende på om den används för genomgående spår eller ej.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973351 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | LED-profil |
| Djup | 10,5 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7316180004978 |


