LED-profil Beslag Design Blade 2000 Profil
fr.519 kr
Välj variant

Blade 2000 Profil
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973650B |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | LED-profil |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 21 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 2000 mm |
