LED-profil Beslag Design LD8101
344 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-profil Beslag Design LD8101 har en kvadratisk form och är lämplig för många olika användningsområden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-profil Beslag Design LD8101 har en kvadratisk form och är lämplig för många olika användningsområden.
Denna LED-profil passar tillsammans med alla Beslag Designs LED-strips och kan monteras med skruv eller tejpas på plats.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973511 |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | LED-profil |
| Djup | 16 mm |
| Djup | 16 cm |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 16 mm |
| Bredd | 16 cm |
| EAN-nr | 7316180004749 |
