LED-Strip Westal WLS-C IP20 574Längd: 5000 mm, 4000K
2 284 kr
Vald variant
Effekt/prestanda:
50 W
Ljustemperatur (K):
4000

WLS-C IP20 574
Längd: 5000 mm, 4000K
2 284 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Strip Westal WLS-C IP20 574 är en praktisk LED-strip som är försedd COB-teknik vilket gör att ljuset blir mycket jämn och risken för mörka områden elimineras. Längden går att anpassa med klipp-intervall ner till 6,3 cm.
Varumärke
WestalBeskrivning
LED-Strip Westal WLS-C IP20 574 är en praktisk LED-strip som är försedd COB-teknik vilket gör att ljuset blir mycket jämn och risken för mörka områden elimineras. Längden går att anpassa med klipp-intervall ner till 6,3 cm.
Lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc.
Montage
Klistras direkt på underlaget eller i aluminiumprofil med 3M tejp som finns på baksidan.
Montage
Klistras direkt på underlaget eller i aluminiumprofil med 3M tejp som finns på baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7506683 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Längd | 5000 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | WLS |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 0,6 mm |
| Bredd | 8 mm |
| EAN-nr | 7393044201650 |

