LED-Strip Westal WLS IP20 300Längd:1000, 2700K
163 kr
Vald variant
Längd:
1000 mm
Ljustemperatur:
2700 K

WLS IP20 300
Längd:1000, 2700K
163 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Strip Westal WLS IP20 300 är en praktisk LED-strip. Längden går att anpassa med klippintervall ner till 2 cm beroende på effekt. Komplettera med anslutningsklämmor, skarvklämmor och skarv-klämma med mjukledare på 10 cm mellan skavklämmorna.
Varumärke
WestalBeskrivning
LED-Strip Westal WLS IP20 300 är en praktisk LED-strip. Längden går att anpassa med klippintervall ner till 2 cm beroende på effekt. Komplettera med anslutningsklämmor, skarvklämmor och skarv-klämma med mjukledare på 10 cm mellan skavklämmorna.
Lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc.
Montage
Klistras direkt på underlaget eller i aluminiumprofil med 3M tejp som finns på baksidan.
Montage
Klistras direkt på underlaget eller i aluminiumprofil med 3M tejp som finns på baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7506722 |
| Effekt | 6,7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 1000 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 6,7 W |
| Vikt | 0,2 kg |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 0,55 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | WLS |
| Typ | LED-Strip |
| Bredd | 5 mm |
| EAN-nr | 7393044202091 |
