Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E14 45 mm Klot 4W 230VAmber
69 kr
Vald variant
Färg:
Amber
Dimbar:
Nej

LED E14 45 mm Klot 4W 230V
Amber
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E14 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E14 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Recensioner
Mona FVerifierad köpare
för 2 år sedanBlev ett fint sken av den
Bengt SVerifierad köpare
för 4 år sedanGanska bra produkt.
+ fungerar bra
- inget
Carolina SVerifierad köpare
för 4 år sedanDen är säkert bra men styrkan passande inte lls till den lampan jag köpte. Och det var ändå på er rekommendation
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7718-013 |
| Färg | Amber |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 4,5 cm |
| Höjd | 7,5 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Produkttyp | Glödlampa |
| Bredd | 4,5 cm |
| Energiförbrukning | 4 kWh/år |
| EAN-nr | 7318307180138 |


