LED-lampa Star Trading G9 Halo-LED 2700K
Rek. pris 79 kr
69 kr
Se priset!

G9 Halo-LED 2700K
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa med G9-sockel. Lampan ger ett varmvitt ljus på 2700K och höljet är av PC. 3-step.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 344-07-5 |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 12 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 51 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Serie | Halo-LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 16 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 110 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057501 |

