Ljuskälla Globen Lighting Soft Filament Glob 100
fr.180 kr
Se priset!

Soft Filament Glob 100
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljuskälla från Globen Lighting som ger ett varmt ljus och ter sig lika bra som synlig ljuskälla som inuti en lampskärm. CE-märkt.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
LED-ljuskälla från Globen Lighting som ger ett varmt ljus och ter sig lika bra som synlig ljuskälla som inuti en lampskärm. CE-märkt.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| Typ | Ljuskälla |
| Bredd | 95 mm |
| Dimbar | Ja |
