Ljuskälla Malmbergs LED GU10 3 W4000 K
50 kr

LED GU10 3 W
4000 K
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljuskälla från Malmbergs som har låg energiförbrukning, låg värmeutveckling, lång livsläng och är utan kvicksilver. Fri från UV-och IR-strålning, tänder direkt.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-ljuskälla från Malmbergs som har låg energiförbrukning, låg värmeutveckling, lång livsläng och är utan kvicksilver. Fri från UV-och IR-strålning, tänder direkt.
Recensioner
Johan OVerifierad köpare
för 5 år sedanSnabb leverans. Hade sedan tidigare beställt likadana så jag var tvungen att komplettera med fler. Som tur var så fanns det.
+ Bra ljus
- Inget
HansVerifierad köpare
för 5 år sedanDet var en ledlampa. Fingerar. Lite för vitt kallt ljus för en sänglampa.
Helene MVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och enkel att byta ut vid behov
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9983250 |
| Färg | Silver |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusspridningsvinkel | 38 ° |
| EAN-nr | 7392529151145 |
