Ugnslampa Osram 15W E14 Klar 300gr
Pris/frp 500:-
50 kr/stSe priset!

15W E14 Klar 300gr
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OsramBeskrivning
Ugnslampa från Osram. Speciellt anpassade till hushållsugnar.
Egenskaper
| Varumärke | Osram |
| Art.Nr. | 04.8119923 |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 15 W |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Serie | Special |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Vikt | 0,001 kg |
| Typ | Ljuskälla |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Energiförbrukning | 15 kWh/1000h |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4050300003108 |
| Energieffektivitet | G |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 85 lumen |
| EAN-nr | 4050300003108 |


