Svart
Rek. pris 130 kr
79 kr
Se priset!

Svart
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Komplettera med avbländningsskydd på din Optic XXS armatur, passar Track och Spot.
Bikakeraster som avskärmar ljuset sidledes i alla riktningar och ökar avbländningen, ger ett mjukt ljus utan hårda skuggor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7403791 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5420 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Optic Track |
| Produkttyp | Bikakeraster |
| Djup | 3 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Vikt | 0,001 kg |
| EAN-nr | 7392971151458 |


