Vit
861 kr

Vit
861 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Distansram för LED-panel, mått 300x1200mm. För utanpåliggande montage, med plats för drivdon bakom armatur.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Distansram för LED-panel, mått 300x1200mm. För utanpåliggande montage, med plats för drivdon bakom armatur.
Distansram av vitlackerad aluminiumprofil för utanpåliggande montage av LED-panel Sky dikt tak. Distansramen har plats för både panel och drivdon. Förperforerade hål för utanpåliggande kablage.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7027014 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5174 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Sky |
| Produkttyp | Distansram |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7392971150598 |

