Vit
736 kr

Vit
736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Distansram för LED-panel, mått 600x600mm. För utanpåliggande montage, med plats för drivdon bakom armatur.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Distansram för LED-panel, mått 600x600mm. För utanpåliggande montage, med plats för drivdon bakom armatur.
Distansram av vitlackerad aluminiumprofil för utanpåliggande montage av LED-panel Sky dikt tak. Distansramen har plats för både panel och drivdon. Förperforerade hål för utanpåliggande kablage.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7027013 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5173 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Sky |
| Produkttyp | Distansram |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 600 mm |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7392971150581 |


