Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K
fr.519 kr
Välj variant
Pixel 24Vdc/1W 2700 K
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971102B |
| Färg | Silver, Svart |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Mässing |
| Serie | Pixel |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Vikt | 0,052 kg |
| Bredd | 35 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |