Spotlight Designlight Extra Spot Tracky One 7W 3000K
Rek. pris 1 308 kr
587 kr
Se priset!

Extra Spot Tracky One 7W 3000K
587 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Extra Spot Tracky One P-807B-SP 7W 3000K Svart
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7403240 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-807B-SP |
| Serie | Tracky One |
| Produkttyp | Spotlight |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 85 mm |
| Ljusflöde | 554 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 55 mm |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |
| EAN-nr | 7340123803724 |

