Spotlight Designlight Tracklight P-807B 3x7W 3000K
Rek. pris 4 434 kr
1 697 kr
Se priset!

Tracklight P-807B 3x7W 3000K
1 697 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Tracky One P-807B 3x7W 3000K Svart Inkl. drivdon och skena
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7403088 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-807B |
| Serie | Tracky One |
| Produkttyp | Spotlight |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 85 mm |
| Ljusflöde | 554 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 55 mm |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |
| EAN-nr | 7340123803496 |

