Anslutningskabel Beslag Design Flexy LED CR Micro12
99 kr

Flexy LED CR Micro12
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Anslutningskabel Flexy LED CR Micro12 från Beslag Design är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Anslutningskabel Flexy LED CR Micro12 från Beslag Design är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 97307 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast |
| Serie | CR |
| Typ | Anslutningskabel |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 10 mm |
| EAN-nr | 7316180005432 |
