Anslutningsmodul Beslag Design LD8030Med brytare
100 kr
89 krSpara 11 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Anslutningsmodul till LD8030 från Beslag Design. Finns med eller utan strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 989762 |
| Färg | Aluminium |
| Utförande | Med strömbrytare |
| Material | Aluminium |
| Serie | LD8030 |
| Bredd | 22,5 mm |
| Längd | 20 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 16 mm |
| EAN-nr | 7316189897625 |

