Bänkbelysning Beslag Design Corner Multi Strömbrytare AluminiumHöger
712 kr
568 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Strömbrytare som är tillbehör till Serien New Corner Multi.
Kabel ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 99231 |
| Utförande | Höger |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 2,8 m |
| Längd | 93 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Djup | 64 mm |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Strömbrytare |
| EAN-nr | 8015233437662 |

