Dimmer Beslag Design Giro FE 24V/72W
1 999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dimmer Giro FE är en trådlös fjärrkontroll med en mottagare. Fjärrkontrollen används för att slå på och av samt att reglera ljusstyrkan av all belysning som är ansluten till mottagaren. Giro kan också användas för att skapa belysningssystem där upp till 4 fjärrkontroller kan styra samma mottagare eller upp till 6 mottagare kan styras med en enda fjärrkontroll.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dimmer Giro FE är en trådlös fjärrkontroll med en mottagare. Fjärrkontrollen används för att slå på och av samt att reglera ljusstyrkan av all belysning som är ansluten till mottagaren. Giro kan också användas för att skapa belysningssystem där upp till 4 fjärrkontroller kan styra samma mottagare eller upp till 6 mottagare kan styras med en enda fjärrkontroll.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 972730 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 72 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Lab |
| Produkttyp | Dimmer |
| Spänning | 24 V |
| Diameter | 36 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 14 mm |
| Längd | 40 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7316180019736 |


