Drivdon Beslag Design Drikon Maxi
1 659 kr
1 319 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mångfunktionellt drivdon för LED med inbyggd PWM-dimmer. Kan driva och ljusreglera LED-ljuskällor för 350 mA, 500 mA, 700 mA, 12 V och 24 V.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mångfunktionellt drivdon för LED med inbyggd PWM-dimmer. Kan driva och ljusreglera LED-ljuskällor för 350 mA, 500 mA, 700 mA, 12 V och 24 V.
Upp till 10 st drivdon kan länkas och styras från ett eller flera ställen via återfjädrande tryckknapp (PUSH) eller via Dimmer PIX 1-10 V, finns som tillbehör. Kopplingsplintar och anslutnings-kablar ingår ej. Finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971282 |
| Färg | Vit |
| Serie | Drikon |
| Höjd | 21,5 mm |
| Längd | 125 mm |
| Bredd | 79 mm |
| EAN-nr | 7316189712829 |
