Drivdon Beslag Design MDR45 Push
951 kr
869 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upp till 10 st drivdon kan länkas och styras från ett eller flera ställen via en eller flera återfjädrande tryckknappar (PUSH) eller via Dimmer PIX 1-10 V, finns som tillbehör. Se produktblad för kopplingsschema.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Upp till 10 st drivdon kan länkas och styras från ett eller flera ställen via en eller flera återfjädrande tryckknappar (PUSH) eller via Dimmer PIX 1-10 V, finns som tillbehör. Se produktblad för kopplingsschema.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971283 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++ |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 206 mm |
| Höjd | 36 mm |
| EAN-nr | 7316189712836 |
