Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar
fr.899 kr
Välj variant

Triac Micro24 Dimbar
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971182B |
| Färg | Grå |
| Effekt | 25, 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Drivdon |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Djup | 30, 32 mm |
| Höjd | 30, 32 mm |
| Längd | 128, 184 mm |
| Vikt | 0,11, 0,24 kg |
| Bredd | 52, 61 mm |
