Drivdon Malmbergs Black Edition LED DimbarUtspänning: DC 25-42V, 260mA
238 kr
228 krSänkt pris!
Vald variant
Ström:
0,26 A

Black Edition LED Dimbar
Utspänning: DC 25-42V, 260mA
228 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Drivdon Black Edition LED Dimbar från Malmbergs är ett drivdon till Malmbergs Downlights.
Drivdon för 1 st LED-downlight 99 744 72-73. Den är dimbar med bakkantsstyrd transistordimmer (RC).
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9952043 |
| Ström | 0,26 A |
| Utförande | Utspänning: DC 25-42V |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Black Edition |
| Typ | Drivdon |
| Vikt | 0,1 kg |


