Grenkontakt Beslag Design LED TRIAC 500mA/18W
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Grenkontakt ESP för LED-belysning 350 och 500 mA.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 972722 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Grenkontakt |
| Material | Plast |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 25 mm |
| Längd | 40 mm |
| Höjd | 10 mm |
| EAN-nr | 7316189727229 |

