Jordspett Dyberg Larsen Markspett för Trädgårdslampa
319 kr
279 krSpara 13 %Kampanj

Markspett för Trädgårdslampa
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Markspett för trädgårdslampor.
Jordspett för DL och Valencia väglampa. Ingen skruv på boxen.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1033 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Tilbehør |
| Produkttyp | Jordspett |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 13 cm |
| Bredd | 13 cm |
| EAN-nr | 5704709010333 |


