Kopplingsplint Beslag Design LD8030
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kopplingsplint till LD8030 från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 992661 |
| Serie | LD8030 |
| Bredd | 13 mm |
| Längd | 68 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7316189926615 |

