LED-Dimmer Nesign Driver 12-18W
295 kr

Driver 12-18W
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Dimmer Nesign Driver 12-18W är en dimmer för LED (12-19W). 350mA, IP65, diameter: 55 mm, tjocklek: 22 mm.
Varumärke
NESIGNBeskrivning
LED-Dimmer Nesign Driver 12-18W är en dimmer för LED (12-19W). 350mA, IP65, diameter: 55 mm, tjocklek: 22 mm.
Recensioner
Tony CVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som det är tänkt.
+ Fungerar.
- Nej.
Egenskaper
| Varumärke | NESIGN |
| Art.Nr. | LDD19S |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP65 |
| Material | Plasthus |
| Produkttyp | Drivdon |
| Höjd | 155 mm |
| Längd | 35 mm |
| Vikt | 0,106 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7331176406710 |
